نسخه اصلی نشریه چراغ فایل پی دی اف آن می باشد

 

شماره بیست و چهارم

ژانویه 2007 - دی 1385

 

 نشریه فرهنگی اجتماعی چراغ

صاحب امتیاز: سازمان همجنسگرایان ایرانی

مدیر مسئول: آرشام پارسی

سردبیر: ساقی قهرمان

ویراستار: ساقی قهرمان

صفحه آرا: آرشام

طراح: امیر حسین 

 

هشتادمین میلاد شاملو و هشتمین میلاد پایگاه اینترنتی‌اش

 

شماره بیست و سوم

 

  شماره بیست و دوم

 

  شماره بیست و یکم

 

پیش شماره بیستم

 

پیش شماره نوزدهم

 

پیش شماره هجدهم

 

پیش شماره هفدهم

 

ضمیمه پیش شماره هفدهم

 

پیش شماره شانزدهم

 

پیش شماره پانزدهم

 

ضمیمه پیش شماره پانزدهم

 

پیش شماره چهاردهم

 

پیش شماره سیزدهم

 

ضمیمه پیش شماره سیزدهم

 

پیش شماره دوازدهم

 

ضمیمه پیش شماره دوازدهم

 

پیش شماره یازدهم

 

پیش شماره دهم

 

ضمیمه پیش شماره دهم

 

پیش شماره نهم

 

ضمیمه پیش شماره نهم

 

پیش شماره هشتم

 

پیش شماره هفتم

 

ضمیمه پیش شماره هفتم

 

پیش شماره ششم

 

پیش شماره پنجم

 

ضمیمه پیش شماره پنجم

 

پیش شماره چهارم

 

پیش شماره سوم

 

پیش شماره دوم

 

پیش شماره یکم

 

 

 

 

 

  

دوست یابی

                                                                                                          بازگشت به صفحه اول نشریه

دوست داشتن و دوست یابی دو کلمه ی مشابه با معنایی بسیار متفاوت است. دوست داشتن مهر و محبت به فردی دیگر است و دوست یابی عملی است برای یافتن دوستی که شاید دوستش بداریم و شاید هم نه!

ویژه نامه های دوست یابی متعددی تا به حال به صورت کوتاه و یا بلند مدت در دسترس شما قرار می گرفتند، اما از حجم بالایی برخوردار نبودند. اکنون که این نیاز احساس می شود با توجه به درخواست های متعددی که برای ما ارسال شده و با همکاری یکی از دوستان پیام های شما را در چراغ منتشر می کنیم ما هر آگهی دریافتی را منتشر نمی کنیم. هدف ما تنها انتشار یک آگهی کوتاه از فردی است که مایل به داشتن یک رابطه بلند مدت و یا کوتاه مدت باشد. ذکر مشخصات و اندازه ی اندام و یا بیان علایقی که خصوصی می باشد، در زمینه ی کار ما نیست. شما می توانید مختصری در مورد مشخصات خود که دانستن آن لازم است به همراه آدرس تماس خود ارسال و علایق و شرایط خود را برای کسانی که با شما تماس می گیرند مطرح سازید. به عنوان مثال ذکر سن، جنسیت، گرایش جنسی، مشخصات معمول ظاهر، شهر محل سکونت از اساسی ترین اطلاعات لازم می باشد.

به دلیل نداشتن فرصت کافی برای همکار ما که مسئولیت بررسی و تهیه این آگهی ها را پذیرفته است خواهشمندیم که آگهی های خود را در قالب فایل Microsoft Word و به فارسی ارسال نمایید تا بتوانیم به راحتی اطلاعات را در اختیار خوانندگان نشریه قرار دهیم. از نوشتن فارسی با حروف لاتین جدا خودداری کنید زیرا فرصتی برای تایپ فارسی آن ها وجود ندارد وممکن است آگهی شما منتشر نشود.

 

لطفا آگهی های خود را به آدرس ایمیل ranginkaman7777@yahoo.com ارسال نمایید.

 

 

 چراغ مسئولیتی در قبال آگهی های چاپ شده ندارد

 

 

پاک سرشت

30 ساله و ساکن تهران، اهل مطالعه و ورزش هستم. به دنبال دوستی می باشم که او هم اهل کتاب، تحصیل و ورزش باشد. دوست دارم که بتوانیم به هم کمک کنیم و این برای من مهم است.                                   

           yazdanpakseresht@yahoo.com

 

حمید از زنجان

24 ساله، ورزشكار، خونسرد، مهربان، دانشجو، شاغل، خوش بر و رو  و شوخ، با قیافه ای معمولی، قد 179 و وزن 65 هستم. باي سكشوال هستم ولي بيشتر با همجنسان خودم ارتباط دارم. دنبال دوستی قابل اعتماد بين 18 تا 24 سال مي گردم تا با هم از زندگي لذت ببريم .

                                                                                                                jackirr@yahoo.com

فرهاد از مشهد

36 ساله، قد 170 و وزن 68.  من همجنسباز هستم (Bott) بيشتر دوست دارم با كساني دوست شوم كه مثل خودم هستند. من دنبال گي هاي مشهدي مي گردم كه خوشگل و خوش تيپ و سن ها هم بين 20 تا 30 سال باشد.  من از مردهاي لاغر خوشم مي آید. البته من به مردهاي سن بالا هم علاقه خاصي دارم ( مثلاً  50 سال ).                     

  farhad1349_boys@yahoo.com

 

علیرضا از ساری

27 ساله، قد 174 و وزنم 70 است. یک همجنسگرای تمام عیارم و دنبال یه دوست از 24 تا 30 سال می گردم که همیشه در کنارش باشم. از ظاهر تقریبا خوبی برخوردارم. و ظاهر و تیپ خیلی برام مهم است. اگر دوست داشتید تماس بگیرید.

  Lazyman_1359@yahoo.com

 

مصطفی از شیراز

من 46 ساله با مدرك ليسانس ادبيات، 1.6 متر قد و 65 كيلو وزن مي‌باشم. با ريش‌هايي هميشه اصلاح شده و سبيل هستم. به دنبال دوستي بات حدودا 22 تا 28 ساله لاغر اندام و قد بلند مي‌باشم.                             

 sharp_gay_ir@yahoo.com

نیما از تهران

نیازمند دوست گی می باشم.

                                                                                         ashenaye2@yahoo.com

علی از همدان

25 ساله هستم و خیلی دوست دارم با یکی از همدان و یا تهران رابطه همجنسگرایانه داشته باشم. در اصل من یک گی هستم و می خواستم  با یک فرد در حدود سن خودم رابطه معشوقانه داشته باش م. من عاشق لباس های زنانه هستم و در اصل یک زنانه پوشم و اسم زنونه (ستاره) هم دارم و در سکس هم روابط بسیار خوبی دارم .

 setareh_m_3x@yahoo.com  

آرش از یزد

26 ساله هستم و در شهرهای یزد و تهران به شغل وکالت دادگستری اشتغال دارم. این جانب دوجنسگرا می باشم و در روابط خود (top) هستم ولی بیشتر تمایل دارم با دخترها و زن های لز باشم، در واقع احساس عجیبی در روابط جنسیم با لزها دارم و خیلی تمایل دارم با آرایش های زنانه در روابط جنسی با زن ها باشم و درخواست دارم به موجب این آگهی زن و یا دختر لزی که تمایل دارد با من باشد برای من ایمیل کند.               

                                                                                          Hadi_vekalat@yahoo.com

 

واران از کرمانشاه

من 20 ساله، فول گی با پوزيشن وی هستم. آدمی پر احساس و دل نازک و کمی هم زود رنج هستم . قد من 170 و وزن من 60 کیلوگرم می باشد٬ سبزه و لاغر اندام و کمی پر مو هستم اما اکثراً موهای بدنم رو می زنم. از آدم های تقریباً پر مو خوشم میاد ولی فرقی نداره و بیشتر خواستار دوستی و رابطه پایدار هستم . محدوده سنی دوست مورد نظر من باید بین 18 تا 25 باشه. هدف من از دوستی یک رابطه همیشگی است و دوست دارم با هم بیرون بریم و بگردیم و همیشه شاد باشیم. کسانی از شهر کرمانشاه که مایل به دوستی با من هستن با این میل تماس بگیرن :          

                                                                          fullgay25@yahoo.com

 

شهرام از کرمان

سلام من جوانی هستم 25 ساله. من یک همجنسگرا هستم و دنبال یکی مثل خودم هستم تا با هم بتوانیم حال کنیم. من فقط دنبال سکس نیستم، البته بیشتر به دنبال  دوستی هستم تا سکس. قدم 170، وزنم 63، نقش جنسی:  v/s،  دنبال یکی بین 18 تا 30 ساله هستم. من یک آدم خونسردی هستم و خیلی دیر عصبانی میشم.                              

             goodorang@yahoo.com

 

 

پویا از تهران

من گی هستم. سن 24، وزن 74، قد 183، رنگ پوست سفید، با نقش جنسی وی، ساکن تهران. شاد و مهربان هستم. هدف از دوستیابی پیدا کردن دوست خوب و در صورت تمایل سکس وی. محدوده سنی مورد نظر من  بین 18 تا 26 سال می باشد.

zoyasea2006@yahoo.com

احسان از تهران

من 25 ساله، تحصيل كرده،  رنگ پوست سفيد و مو مشكی، قد 176،  وزن 67،  بدن كم مو و متناسب، فول گی با پوزيشن وی هستم. قيافه م پسرونه و خوبه. دنبال يه بی اف ميگردم كه تقريبا مثل خودم باشه برای يه دوستی پایدار. مي خوام باهم مثل يه زوج موفق زندگی كنيم و همه نيازهای عاطفی همديگه رو برآورده كنيم .

 wwwomidwww@yahoo.com

کامران

من  30 ساله و بایسکشوال (علاقه مند به سکس با هر دو جنس) هستم. قد: 182، وزن:86، از لحاظ بدنی عضلانی و از لحاظ اخلاقی مهربان هستم.           

                                                                                               kamrandeldar@yahoo.com

از تهران

من 37 سال داشته، تحصیلکرده و ساکن تهران هستم. قد:160، وزن:54، وبسیار متواضع ام. من تمایل به سکس با افراد سن بالا داشه و مردان متأهل و بخصوص لاغر اندام و سبیلو را ترجیح می دهم. بنده تمایل به سکس با افراد سن بالا داشته و بیشتر سافت سکس را دوست دارم. ولی اگر طرف مقابلم خیلی باحال باشه هرجوری بخواد می تونیم با هم حال کنیم. هدف من پیدا کردن دوست ثابت است تا بتوانیم برخی اوقات برای چند ساعتی با هم باشیم.                     

                                      dreamar6903@ yahoo.com

رضا از تهران

من 24 ساله و بایسکشوال هستم. من به دنبال یک پارتنر مناسب می گردم و به دلیل اینکه به راحتی نمی شود به کسی اعتماد کرد، تصمیم گرفته ام از این طریق دنبال یک دوست خوب بگردم. منتظر تماستون هستم.                 

      reza41691@yahoo.com

بابک

من 26 سال دارم و دوجنسگرا ولی به مردها بیشتر علاقه مندم. در درجه اول به دنبال دوستانی هستم که زیاد به فکر سکس نباشند و بیشتر جنبه روحی و عاطفی را مد نظر دارم. دوست داشتن دو طرفه ملاک اصلی من می باشد و به دنبال افرادی هستم که خیلی آبرودار و با احساس باشند تا احساسات لبریز خود را نثار آنها بنمایم و اگر قرار به داشتن یک رابطه جنسی باشه تمایل به سکس سافت دارم. من خیلی تنها هستم و حس می کنم این احساس تنهائی داره منو می کشه. لطفا دوستانی با سنین بین 24 تا 50 سال که لاغر نبوده و توپر باشند از هرجای ایران و دنیا برای من میل بفرستند.        

                                                   babak1359@gawab.com

احمد از فسا

من همجنسگرا، 26 ساله، قد: 175، وزن: 65، لاغر اندام، خونسرد، یک آدم نرمال و تقریبا عاطفی، وعلاقه مند به هنر و موسیقی هستم. به دوستی بیشتر از سکس علاقه داشته و تمایل به سکس سافت دارم. ضمنا ارزش دوستی برای من بالاتر از هر چیزی است و قیافه و تیپ دوست صادق و صمیمی ام زیاد برای من مهم نیست. از دوستانی که مایل به برقراری ارتباط نزدیک و صمیمی با من هستند تقاضامندم که با اینجانب تماس حاصل نمایند.                                                                                      aq_skh@yahoo.com

مهران از کرج

سلام، من 29 ساله، بایسکشوال، قد: 179، وزن: 75، سفید، سینه مودار و پشت بی مو دارم. ظاهرم خوب و قابل قبوله، فقط سرم کمی کم موست. مهربان، صمیمی و زودجوش هستم. در سکس با همجنس به پوزیشن b علاقه مندم. دوست دارم طرف همجنسم زیر 25 سال سن داشته و خوش تیپ باشد. ضمنا اگر طرف همجنسم خصوصیات مد نظر من را داشته باشد به t هم تمایل دارم. من علاقه شدیدی به ارتباط با دوجنسه ها (trans) و یا she male, lady boy, t girl و ... دارم. لطفا کسانی که حداقل یکی از شرایط نامبرده شامل حال آنها می شود با من تماس حاصل نمایند.    

                                                           mahsa_kavusi@yahoo.com

نوید از تهران

26 ساله هستم با قد 177 و 67 کیلو وزن دارم. من گی هستم و V more T . برای سکس و دوستی به یک نفر که B یا V more B باشه نیاز دارم. من سبزه بانمک هستم با چشم و ابروی مشکی. سکس رو به صورت Hard ترجیح می دهم و با سافت اصلا رابطه خوبی ندارم. شخص مورد علاقه من بین 17 تا 27 سال است و لاغر، باریک اندام با چهره ی متوسط. من خودم قیافم معمولی است (البته قابل تحمل و با نمک) اگر کسی مایل با سکس و دوستی با من است برای من ایمیل بزند.

navid_super@yahoo.com

 

 

یعنی آگهی لزبین ها را سانسور کردیم؟

 

استفاده از کلیه مطالب با ذکر عنوان "نشریه چراغ، سازمان همجنسگرایان ایرانی" آزاد است